فناوری و آی تی

» خودرودیجی 24

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

بررسی معمای تعرفه واردات برای خودروهای هیبریدی

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

دولت دستورالعمل جدید واردات خودرو را ابلاغ کرد که درآن، تعرفه واردات خودروهای هیبریدی از چهار به بین ۱۵ تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته است. خودروهایی که به نظر می رسد با کمک گرفتن از یک موتور برقی در کنار موتور بنزینی بتوانند به کاهش آلودگی هوا کمک کنند. از طرف دیگر هفته گذشته، رسانه ها سخنانی از نوبخت سخنگوی دولت منتشر کردند که بیان می کرد: «خودروهای هیبریدی، دارای سوخت بنزینی هم هستند و از سرعتی به بالا، از برق استفاده می کنند که این وضعیت عمدتاً مربوط به خارج از شهر است. بنابراین کمک چندانی به کاهش آلودگی هوا در شهر نمی کنند.»

 بررسی معمای تعرفه واردات برای خودروهای هیبریدی

Likes0Dislikes0

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت سایپا میرساند، شرایط پیش فروش خودروی کوییک محصول جدید شرکت سایپا به صورت کاملا محدود از ساعت ۱۰ صبح مورخ ۹۶/۱۰/۲۶ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح ذیل اعلام میگردد. مشخصات خودروی کوییک به پیوست این گزارش می‌باشد.

 برای اولین بار فروش خودروی جدید کوییک با قیمت قطعی - دی 96

Likes0Dislikes0

شرکت مدیران خودرو در جدیدترین شرایط فروش خود ،شرایط جذاب و ویژه ای را برای خودروی تیگو ۷ به عنوان لوکس ترین محصول تولیدی خود در نظر گرفته است .

 انتشار شرایط ویژه فروش چری تیگو7 با مدل 97

Likes0Dislikes0

فورد موستانگ بولیت ۲۰۱۹، رونمایی شد

دسته بندی : خودرو ، علمی تاریخ : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶

چند هفته قبل، از فورد موستانگ النور صحبت کردیم. خودرویی که توسط نیکلاس کیج در فیلم سرقت در ۶۰ ثانیه سال ۲۰۰۰ رانده شد و امروزه با ترکیبی کاملا مشابه همان محصول کلاسیک، اما همراه پیشرانه و تجهیزات رفاهی مدرن به قیمت ۱۸۹ هزار دلار، بازتولید می‌شود. هرچند النور مشهورترین موستانگ استفاده‌شده در دنیای سینما محسوب می‌شود، نباید فراموش کنیم که سال‌ها پیش از آن، فیلم بولیت با هنرنمایی استیو مک‌کوئین، توانایی‌های کوپه‌ی محبوب فورد را به نمایش گذاشت. در ادامه‌ی مطلب، گزیده‌ای از صحنه‌های تعقب و گریز مربوط به فیلم بولیت ۱۹۶۸ قابل مشاهده است.

از موستانگ فیلم بولیت، تنها ۲ نمونه ساخته شد. یکی از آن‌ها پس از اتمام فیلم‌برداری در اختیار یک کلکسیونر قرار گرفت و نمونه‌ی دیگر، با حضور در پرش‌های نمایشی، نهایتا در سال ۲۰۱۷ بازسازی شد. مدل اصلی که با کمترین خسارت و کیلومتر کارکرد، سرنوشت نامشخصی پس از خروج از حراجی سال ۱۹۷۴ داشت، امروز با بدنه‌ی اصلی و کاملا دست‌نخورده در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۸ به نماش گذاشته شد. این محصول به‌عنوان الهام‌بخش جدیدترین مدل موستانگ، اهمیتی تاریخی خود را تکرار کرده است. در ادامه‌ی مطلب می‌توانید بیننده‌ی فیلم کوتاهی باشید که بولیت اصلی ۱۹۶۸ و مالک فعلی آن را به نمایش می‌گذارد.

Likes0Dislikes0