فناوری و آی تی

» نقد و بررسیدیجی 24

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

بازخوانی پرونده سانچی از ابعاد زیست‌محیطی

دسته بندی : نقد و بررسی تاریخ : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

سانچی

نفت‌کش سانچی که بیش از یک هفته (۸ روز) با آتش دست و پنجه نرم کرد، سرانجام روز یکشنبه مورخ ۲۴ دی‌ماه به دنبال وقوع مجدد یک آتش‌سوزی مهیب دیگر با ارتفاع شعله‌های تقریبا ۱۰۰ متر و تجربه دمایی بالغ بر ۴۰۰ درجه سلسیوس غرق شد. پس از تایید مرگ خدمه توسط مسوولان، ایران بار دیگر داغدار شد.

Likes0Dislikes0

نشریه معتبر آلمانی GIT لیست دوربینهای مداربسته، سیستمهای حفاظتی و کنترل تردد منتخب برای استفاده در سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد. با دیجی ۲۴ همراه باشید..

Likes0Dislikes0

سنسور حفاظتی هوشمند دی‌لینک DCH-S165 (ویدئو)

دسته بندی : نقد و بررسی تاریخ : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

کمپانی DLink از دتکتور هوشمند اعلام خطر DCH-S165 با قابلیت تشخیص و ارسالِ هشدار سنسورهای دود، حریق، اعلام سرقت و دوربین‌های نظارتی دی‌لینک، رونمایی کرد.

Likes1Dislikes0

بهترین‌های نمایشگاه CES 2018

دسته بندی : نقد و بررسی تاریخ : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶

شرکت‌های سازنده دیگر مانند گذشته محصولات جدیدشان را به نمایشگاه CES نمی‌آورند و ترجیح می‌دهند محصولات جدیدشان را در کنگره‌ی جهانی موبایل یا کنفرانس‌های اختصاصی خود رونمایی کنند. به همین خاطر، هرساله تعداد کمتری از گجت‌ها در این نمایشگاه معرفی می‌شوند. اما در نمایشگاه CES 2018 با وجود این که گجت‌های کمتری دیدیم، اما در عوض، تعداد موارد هیجان‌انگیز بیشتر از سال‌های گذشته بود. به‌عنوان مثال، امسال برای اولین بار شاهد حضور تماشایی گوگل بودیم که درنتیجه، رقابت تنگاتنگی بین دستیارهای مجازی گوگل اسیستنت و الکسای آمازون شکل گرفت.

Likes0Dislikes0